Kale Yapı Grup & Kale Mimarlık Olarak Misyon ve Vizyonumuz

İletişim

KALE MİMARLIK yurt içi ve yurtdışında, ihale ve taahhüt işleri yanı sıra farklı ölçekteki altyapı ve üstyapı projelerinde firmalara mühendislik ve danışmanlık hizmeti veren Kayseri’nin nitelikli şirketlerinden biridir.

Firmamız 2007 yılında kurulmuş olup bünyemizdeki tecrübeli mühendis, mimar ve yetişmiş teknik elemanlar ile KALE MİMARLIK tarafından hazırlanmış, sözleşmeye bağlanmış ve başarı ile tamamlanmış 500‘üaşkın proje bulunmaktadır. Ayrıca, KALE MİMARLIK resmi kurum ve belediyelerle birlikte sosyal sorumluluk projeleri (Okul, İbadethane, vb.) ve kentsel dönüşüm projeleri gerçekleştirmektedir.

KALE YAPI çalışma alanlarını genişletmek ve farklı iş grupları için uzmanlaşarak daha iyi hizmet verebilmek maksadıyla , Kule Yapı, Motif Mühendislik,  Kale  Mimarlık firmalarını bünyesinde barındırır.

KALEMİMARLIK’ın nitelikli kadroları ile sunduğu proje yönetim ve müşavirlik hizmetleri sayesinde konvansiyonel yöntemlere kıyasla yapım maliyetlerinde önemli tasarruflar elde edilmekte, aynı zamanda sürenin ve kalitenin yönetilmesi aracılığı ile tüm proje hedeflerinin zamanında gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. KALE MİMARLIK çalışmalarını mümkün olan en kısa sürede, azami doğruluk ve güvenilirlik seviyesinde tamamlayarak müşteri memnuniyetini hedeflemekte birlikte iş süreçlerine ve kalite yönetimine önemli katkı sağlamaktadır.

Firmamızın projelendirdiği sistemler ana başlıkları ile aşağıdadır.

  • Yapı Taahhüt İşleri – Proje ve Tasarım İşleri – Kentsel Dönüşüm Hizmetleri – Yapı Denetim Müşavirlik İşleri – Sosyal Sorumluluk Projeleri

MİSYON

Firmamız çağdaş proje yönetim ilkelerini uygulayarak, taahhüt projelerinin, özel işlerin ve yatırımların karlı şekilde alınması ve icra edilmesi süreçlerine destek vermektedir. İşveren ihtiyaçlarına paralel şekilde, uygun çözüm ortakları ile birlikte, gerekli koordinasyonu üstlenerek anahtar teslimi hizmet sunmaktadır. Çalışmalarını mesleki sorumluluk bilinci ile sürdürmektedir.

VİZYONUMUZ

Bulunduğumuz sektörde güvenilirlik adına üst sıralarda yerimizi almak, kaliteli ve çevre dostu yaşam alanları üretmek

Kayıtlı Olduğu Kayseri Ticaret Odası
Oda Kayıt Tarihi 2007
Sicil No  31192
Vergi Dairesi Gevhernesibe
Vergi No  491 031 0028